English stories

Zde najdete příběhy pro děti od 8 let

Zaregistrujte se a za předplatné jen 69 korun měsíčně se dostanete ke všem pohádkám, příběhům a kapitolám románů na pokračování na houseofstories.cz. Budete moci pouštět svým dětem veškeré audiopohádky, když zrovna nebudete mít večer čas jim číst. Dále zde najdete i pohádky napsané a načtené v angličtině, které pomohou vám i dětem se v jazyce lépe orientovat.

Registrovat se

Jane and the Moon

Jane and the Moon 

02. 05. 2016 Jane is a little girl who likes stories...

Elizabeth I. – The Virgin Queen

Elizabeth I. – The Virgin Queen

04. 09. 2016 Životní příběh anglické královny Elizabeth I. v angličtině se slovíčky pro mírně pokročilé. Procvičte si anglinu zábavně...

Anne Boleyn – The Beheaded Queen

Anne Boleyn – The Beheaded Queen

04. 09. 2016 Převyprávěné životní příběhy žen světové historie v angličtině s českými slovíčky. Easy reading pro mírně pokročilé studenty.

Jane and the Sun - The magical mirror

Jane and the Sun - The magical mirror

25. 08. 2016 Další z anglických pohádek se slovíčky o malé Jane. Tentokrát o kouzelném zrcadle. Procvičte si angličtinu zábavnou formou.

Jane and the Moon - The locksmith and his destiny

Jane and the Moon - The locksmith and his destiny 

19. 04. 2016 Jane's story about one locksmith, who was not happy with his destiny. Jane je malá holčička, která si ráda povídá s Měsíčkem. Po té, co jí naučí číst, si každý večer přichází k jejímu oknu poslechnout nový příběh. Každý pohádkový příběh je doplněný audioverzí, některými těžšími slovíčky a trochou gramatiky a je určen jak dětem, tak mírně pokročilým v angličtině, jako zpestření a zábavná forma výuky jazyka.

Jane and the Moon - The king and the girl

Jane and the Moon - The king and the girl 

19. 04. 2016 Jane is telling a story about one wise king. Jane je malá holčička, která si ráda povídá s Měsíčkem. Po té, co jí naučí číst, si každý večer přichází k jejímu oknu poslechnout nový příběh. Každý pohádkový příběh je doplněný audioverzí, některými těžšími slovíčky a trochou gramatiky a je určen jak dětem, tak mírně pokročilým v angličtině, jako zpestření a zábavná forma výuky jazyka.

Jane and the Moon - Princess Elizabeth

Jane and the Moon - Princess Elizabeth 

19. 04. 2016 Jane is telling a story about one princess who was a hero. Jane je malá holčička, která si ráda povídá s Měsíčkem. Po té, co jí naučí číst, si každý večer přichází k jejímu oknu poslechnout nový příběh. Každý pohádkový příběh je doplněný audioverzí, některými těžšími slovíčky a trochou gramatiky a je určen jak dětem, tak mírně pokročilým v angličtině, jako zpestření a zábavná forma výuky jazyka.

Jane and the Moon - The magical shoes

Jane and the Moon - The magical shoes 

19. 04. 2016 Jane is telling a story about the power of a good wish. Jane je malá holčička, která si ráda povídá s Měsíčkem. Po té, co jí naučí číst, si každý večer přichází k jejímu oknu poslechnout nový příběh. Každý pohádkový příběh je doplněný audioverzí, některými těžšími slovíčky a trochou gramatiky a je určen jak dětem, tak mírně pokročilým v angličtině, jako zpestření a zábavná forma výuky jazyka.

Jane and the Moon - Zelda and the Sun

Jane and the Moon - Zelda and the Sun 

19. 04. 2016 This story is about Zelda who made the Sun very angry. Jane je malá holčička, která si ráda povídá s Měsíčkem. Po té, co jí naučí číst, si každý večer přichází k jejímu oknu poslechnout nový příběh. Každý pohádkový příběh je doplněný audioverzí, některými těžšími slovíčky a trochou gramatiky a je určen jak dětem, tak mírně pokročilým v angličtině, jako zpestření a zábavná forma výuky jazyka.

Jane and the Moon - John, the little milkman

Jane and the Moon - John, the little milkman 

18. 04. 2016 A story about a little boy, who changed the life of his family... Jane je malá holčička, která si ráda povídá s Měsíčkem. Po té, co jí naučí číst, si každý večer přichází k jejímu oknu poslechnout nový příběh. Každý pohádkový příběh je doplněný audioverzí, některými těžšími slovíčky a trochou gramatiky a je určen jak dětem, tak mírně pokročilým v angličtině, jako zpestření a zábavná forma výuky jazyka.