Čarodějka

Zaregistrujte se a za předplatné jen 69 korun měsíčně se dostanete ke všem pohádkám, příběhům a kapitolám románů na pokračování na houseofstories.cz. Budete moci pouštět svým dětem veškeré audiopohádky, když zrovna nebudete mít večer čas jim číst. Dále zde najdete i pohádky napsané a načtené v angličtině, které pomohou vám i dětem se v jazyce lépe orientovat.

Registrovat se

Čarodějka - kapitola třetí

Čarodějka - kapitola třetí

18. 12. 2015 Valentina je zmatená z toho, co o sobě zjišťuje, a tak hledá komnatu, kde by byla chvilku sama. Netuší, že v ní je Frederik...

Čarodějka - kapitola druhá

Čarodějka - kapitola druhá

16. 03. 2015 Valentině se paměť stále nevrací. Matka představená pro ni pošle, když se na prahu opatství objeví těžce nemocná žena s dítětem.

Čarodějka - kapitola první

Čarodějka - kapitola první

16. 03. 2015 Román vypráví o dívce Valentině, která po automobilové nehodě upadne do kómatu. Zatímco však v současnosti leží v nemocnici a lékaři si lámou hlavu, jak ji probudit, ona se ocitne ve středověké Anglii za vlády Edwarda III v ženském klášteře u opatství Canterbury. I když ji velmi trápí, že nemá žádné vzpomínky a neví, kdo vlastně je, zapojí se do běžného řeholního života a pomáhá sestrám s nemocnými.